Maurice LANGASKENS (1884-1946)
The Prisoner in Münsterlager, 17.7.1915
Oil on canvas.
Dated and titled lower left.
Signed on the back.
Olieverf op doek.
Links onderaan gedateerd en getiteld. Achteraan gesigneerd. 51,5 x 30,5 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.