Henry de GROUX (1866-1930) Marché oriental
Pastel on paper.
Signed and dedicated…

Henry de GROUX (1866-1930)

Marché oriental Pastel on paper. Signed and dedicated lower right. Pastel op papier. Rechts onderaan gesigneerd en opgedragen. 68,5 x 81 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie

Henry de GROUX (1866-1930)

Auction is over for this lot. See the results