JEAN JACQUES GAILLIARD (1890-1976)
Morphology 2, April 1925
Oil on canvas.
Signed lower left.
Signed and titled on the back, on the frame.
Olieverf op doek.
Links onderaan gesigneerd.
Achteraan op het spieraam gesigneerd en getiteld. 85,5 x 34 cm
Bibliography / Bibliografie:
Xavier Canonne, Jean-Jacques Gailliard, 'Les jeux de l'abstrait 1920-1930', Ed. Galerie Ronny Van de Velde, Knokke-Zoute, 2017, repr. in n/bl.
Provenance / Herkomst:
- Guillaume Campo, Antwerp, sale of 3 April 1973, cat. no. 109
- Galerie Jacques Dewindt, Brussels - Collection privée / Prive collectie