JEAN JACQUES GAILLIARD (1890-1976)
Lights in Dublin Bay
Oil on panel.
Signed lower left.
Signed and titled on the back.
Olieverf op paneel.
Links onderaan gesigneerd.
Achteraan gesigneerd en getiteld.
38 x 61 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie