Jean Brusselmans (1884-1953)
Paysage brabançon, 1934
Oil on canvas.
Signed and dated lower left.
Olieverf op doek.
Links onderaan gesigneerd en gedateerd.
97 x 88 cm
Bibliographie / Bibliografie :
Robert-L. Delevoy, Jean Brusselmans, Catalogue raisonné, Laconti, Bruxelles, 1972, n°371 p. 361.
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.