René Guiette (1893-1976)
Untitled, 1937
Gouache on paper.
Signed and dated lower right.
Gouache op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 26,5 x 34,5 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 220 n°258.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie