René Guiette (1893-1976)
Untitled, 17.2.1952
Gouache on paper.
Signed lower right.
Dated lower left.
Gouache op papier.
Rechts onderaan gesigneerd.
Links onderaan gedateerd.
40 x 50 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 245 no. 657.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie