René Guiette (1893-1976)
Untitled, 6.1.1952
Felt pen on paper. Signed lower right. Dated lower left.
Viltstift op papier. Rechts onderaan gesigneerd. Links onderaan gedateerd. 27,5 x 21,5 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 245 n°647.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.