René Guiette (1893-1976) Untitled, 6.1.1952

René Guiette (1893-1976)

Untitled, 6.1.1952 Felt pen on paper. Signed lower right. Dated lower left. Viltstift op papier. Rechts onderaan gesigneerd. Links onderaan gedateerd. 27,5 x 21,5 cm Bibliographie / Bibliografie: René Guiette, catalogue raisonné, p. 245 n°647. Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie.

39

René Guiette (1893-1976)

Auction is over for this lot. See the results