René Guiette (1893-1976)
Untitled, 22 X 1957
Oil and sand on paper.
Signed lower right. Dated lower left.
Olieverf en zand op papier.
Rechts onderaan gesigneerd.
Links onderaan gedateerd.
50 x 40 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 266 n°981.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.