René Guiette (1893-1976)
Untitled, 18.1.1961
Oil and sand on paper.
Signed and dated lower right.
Olieverf en zand op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
62 x 43 cm
Bibliographie / Bibliografie:
René Guiette, catalogue raisonné, p. 297 no. 1464.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie