Christian Dotremont (1922-1979)
For an accumulative grammar, 1965
Indian ink and graphite on paper.
Monogrammed and dated lower right.
Oost-Indische inkt en potlood op papier.
Rechts onderaan gemonogrammeerd en gedateerd. 26,5 x 20,5 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie