GUILLAUME VANDEN BORRE (1896-1984)
Abstract composition, 1951
Watercolour and ink on paper. Monogrammed and dated lower right.
Aquarel en inkt op papier.
Rechts onderaan gemonogrammeerd en gedateerd.
34 x 43,5 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie