MIG QUINET (1906-2001) Vert et vif, 1956
Oil on canvas.
Signed, dated and titled…

MIG QUINET (1906-2001)

Vert et vif, 1956 Oil on canvas. Signed, dated and titled on the back. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 100 x 55 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie

59

MIG QUINET (1906-2001)

Auction is over for this lot. See the results