Georges Collignon (1923-2002)
Opus, 1955
Oil on canvas.
Signed lower left.
Signed, dated and titled on the back.
Olieverf op doek.
Links onderaan gesigneerd.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
81 x 53,5 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie