Jo Delahaut (1911-1992)
Zora, 1951
Oil on canvas.
Signed and dated lower right.
Titled on the back.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
Op de achterkant getiteld.
54 x 81 cm
Provenance / Herkomst:
Galerie Hervé Alexandre, Bruxelles
Collection privée / Prive collectie.