Jean MILO (1906-1993)
Sawa, 1954
Oil on canvas.
Signed and dated upper right.
Signed, dated and titled on back.
Olieverf op doek.
Rechts bovenaan gesigneerd en gedateerd.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
50 x 51 cm
Bibliographie / Bibliografie:
Michel Seuphor, La peinture abstraite en Flandre, Fonds Mercator, 1974, ill. p. 193 no. 103.
Provenance / Herkomst:
Former Kurt Lewy collection, Brussels
Collection privée / Prive collectie.