Jo Delahaut (1911-1992)
Ouverture n°6, 1974
Oil on wood and canvas.
Signed and dated lower right.
Signed, dated and titled on the back.
Olieverf op hout en op doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld
95 x 80 cm
Exhibition / Tentoonstelling: 16/12/1989-12/02/1990: Retrospective Jo Delahaut, PMMK, Oostende.
Bibliography / Bibliographie
Jo Delahaut, Edité par le Crédit Communal, 1989, p. 132.
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.