Jef Verheyen (1932-1984) Untitled, 1974
Silk-screen print enhanced.
Signed, sign…

Jef Verheyen (1932-1984)

Untitled, 1974 Silk-screen print enhanced. Signed, signed and dated lower right. Verrijkte zeefdruk. Rechtsonderaan gesigneerd, gedateerd en opgedragen. 66 x 67 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie

82

Jef Verheyen (1932-1984)

Auction is over for this lot. See the results