Serge Vandercam (1924-2005)
Outre-fonds, 1962
Oil on canvas.
Signed lower left.
Signed, dated and titled on the back.
Olieverf op doek.
Links onderaan gesigneerd.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
146 x 114 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie