Jean Brusselmans (1884-1953)
Landscape, 1951
Graphite and watercolour on paper.
Signed and dated lower left.
Potlood en aquarel op papier.
Links onderaan gesigneerd en gedateerd.
35 x 25,5 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie