Léonard Misonne (1870-1943)
The Big Poplars, 1943
Iodobromure.
Signed and dated lower left. Countersigned and titled on the back.
Iodobromure afdruk.
Links onderaan gesigneerd en gedateerd.
Achteraan gesigneerd en getiteld. 27,5 x 37,5 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie.