ROGER RAVEEL (1921-2013) Zelfportret met schilderij, 1974
Oil on canvas.
Signed …

ROGER RAVEEL (1921-2013)

Zelfportret met schilderij, 1974 Oil on canvas. Signed lower right. Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd. 195 x 145 cm

102

ROGER RAVEEL (1921-2013)

Auction is over for this lot. See the results