Null Raoul DUFY (1877-1953), d'après

Les Musiciens (1951)

Lithographie numérot…

Raoul DUFY (1877-1953), d'après Les Musiciens (1951) Lithographie numérotée 115/150 22,5 x 28 cm

68

Auction is over for this lot. See the results